Největší evropský prodejce obuvi Deichmann hledá cestující/-ho vedoucí/-ho prodejny pro oblast Prahy a okolí (služební cesty možné po celé celé ČR).

Náplň práce:

  • krátkodobé samostatné vedení různých svěřených prodejen
  • podpora při otevření nových prodejen
  • proaktivní prodej, zákaznický servis, práce se zbožím, péče o prodejnu
  • plánování a organizace směn
  • plnění stanovených cílů prodejny
  • účast na poradách a školeních

Požadujeme:

  • časovou flexibilitu (práce i o víkendu), ochotu cestovat a učit se novým věcem
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
  • odolnost vůči stresu a schopnost rychle rozhodovat
  • dobrou fyzickou kondici
  • příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji
  • dobré komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům
  • dobré řídící a organizační schopnosti
  • zkušenosti s vedením týmu a prodejem z maloobchodního prostředí výhodou
  • schopnost motivovat ostatní členy týmu

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • roční plat min. 250 400,- Kč brutto
  • 13,5 platů, zaměstnanecké slevy, motivační program + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • vstupní zaškolení a pravidelná školení
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Splňujete-li výše uvedené požadavky, máte-li rádi módu a chcete-li pracovat s námi, neváhejte a doručte svůj životopis spolu s fotografií a průvodním dopisem. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. číslech: 543 420 205, 543 423 584.

Do výběrového řízení se prosím přihlaste prostřednictvím tlačítka “Odpovědět”.

Děkujeme Vám!

Poskytnutím svých osobních údajů dává odesilatel souhlas společnosti Deichmann-obuv s.r.o., se sídlem Londýnské nám. 1, 639 00 Brno, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.